Hrvatska pošta

Pratite pošiljku

Evotv svim korisnicima omogućuje praćenje finala Australian Opena između Marina Čilića i Rogera Federera

26.01.2018.

U nedjelju, 28. siječnja 2018. od 9:30 svi korisnici evotv-a moći će uživo pratiti finale Australian Opena na kanalu Eurosport 1

Zagreb, 26. siječnja 2018. – Evotv, digitalna televizija Hrvatske pošte, donosi vam finalni susret Australian Opena. Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić protiv branitelja naslova Rogera Federera traži priliku za drugi Grand Slam naslov u karijeri. Čilić i Federer dosad su igrali devet puta, a hrvatski je tenisač pobijedio samo jednom – Marin je bio bolji na US Openu 2014. kada je pobjedom protiv Federera došao do prvog trofeja na Grand Slamu.
Svi korisnici evotv-a, bez obzira na odabir buketa, moći će od 9:30 pratiti finalni susret na kanalu Eurosport 1. Ako još niste evotv korisnik, u obližnjem poštanskom uredu kupite evotv prijamnik, jednostavno ga priključite na postojeću antenu i u nedjelju ujutro možete pratiti Marinov meč za titulu prvaka Australian Opena.
Marin Čilić treći je put u karijeri izborio finale jednog Grand Slam turnira. Nakon što je 2014. osvojio US Open, a lani izgubio u Wimbledonu, najbolji hrvatski tenisač ovaj će put igrati za naslov pobjednika Australian Opena. U polufinalu turnira u Melbourneu Čilić je pobijedio Britanca Kylea Edmunda sa 6 : 2, 7 : 6 (4), 6 : 2. Marin je ulaskom u finale osigurao i najbolji plasman u karijeri te će sljedećeg tjedna na ATP ljestvici biti treći tenisač svijeta.
Evotv je jedina potpuno prenosiva usluga plaćene televizije koja je neovisna o stalnoj adresi, priključku za fiksni telefon i internet. Svojim signalom evotv pokriva 94 % stanovništva Republike Hrvatske, jer je prijam najgledanijih TV kanala moguć uz postojeću antenu i digitalni TV signal. Uz evotv slažete svoju televiziju odabirom tematskih programskih buketa i dobivate TV zabavu po najpovoljnijoj cijeni. Kupi evotv u Pošti i gledaj odmah!
Sve dodatne informacije možete naći na internetskoj stranici evotv-a.